Pomadka ochronna z filtrem SPF25 - idealna na lato!

czwartek, lipca 14, 2016

Cześć dziewczyny!

Ochrona ust jest ważna dla mnie przez cały rok. Przywiązuję do tego bardzo dużą wagę i wybieram produkty, które jak najlepiej ochronią delikatną skórę moich warg przed niesprzyjającymi czynnikami. Latem jest to słońce i jego szkodliwe promieniowanie. Pomadka na lato z filtrami SPF25 od Diagnosis wydała mi się w tym wypadku idealna. Czy tak się właśnie okazało?


Super Sunblock Lip Care SPF 25. Pomadka ochronna z filtrem SPF 25. Ochrona UVA/UVB.
Pomadka ochronna do ust SPF 25 dzięki kombinacji składników aktywnych zapewnia ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. Może być stosowana codziennie przez cały rok.

Pomadkę ochronną z filtrem możemy dostać na stronie internetowej firmy Diagnosis. Stacjonarnie jeszcze nigdy nie spotkałam się z tym kosmetykiem. Waga produktu to 4,9g.

Pomadka ma charakterystyczne dla tego typu produktu opakowanie, jest to bowiem wykręcany sztyft. Ma on ładną grafikę utrzymaną w letnim kolorze jasnego pomarańczu. Na pewno zwraca on na siebie uwagę. Sama szmineczka jest w kolorze jasnożółtym, ma ładny i delikatny zapach. Świetnie rozprowadza się na wargach, nadaje im lekką poświatę, nawilża i łagodzi wszelkie spękania skóry. Pomadka jest całkowicie bezbarwna.Polecam Wam wypróbowanie tej ochronnej pomadki. Działa świetnie, jest wydajna i skuteczna. Polecam!

Trzymajcie się ciepło kochane! Papa! :)


Kosmetyk miałam okazję przetestować dzięki uprzejmości firmy
Nie wpłynęło to jednak na moją opinię o tym produkcie.

Inne posty na podobny temat:

4 komentarze

  1. fajnie, że się sprawdza

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie miałam jej nigdy, ale lubię stosować takie pomadki ochronne. :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Dawno już nie miałam pomadki, bo ostatnio kupuje tylko balsamy w słoiczkach :)

    OdpowiedzUsuń