Współpraca


Jeżeli chcieliby Państwo wypromować swoją markę na moim blogu, z chęcią zapoznam się z Waszą ofertą.

Oferuję:

- artykuły sponsorowane
- bannery reklamowe
- konkursy
- eventy / wyjazdy

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu: wlosoweinspiracje@gmail.com

Social media: Facebook     Instagram     Google+

Statystyki bloga będą udostępnione do wglądu dla osób/firm zainteresowanych współpracą.


Polityka prywatności:

Podanie danych osobowych poprzez kontakt mailowy, a także zgoda na ich przetwarzanie są całkowicie dobrowolne. Wszelkie przekazane dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie i celu, na jaki wyrażono zgodę (odpowiedź na zapytanie). W pozostałym zakresie kwestie reguluje polityka prywatności Google (blog hostowany jest na serwerze usługi blogger.com należącym do Google).

W szczególnych sytuacjach, w których obowiązujące prawo nakazuje udostępnienie zebranych danych organom państwowym, dane takie zostaną udostępnione. Za wyjątkiem szczególnych sytuacji, dane osobowe udostępnione poprzez kontakt mailowy nie będą ujawnianie żadnym podmiotom zewnętrznym z pominięciem tych, które są partnerami/usługami Google.

Więcej na temat polityki prywatności stosowanej przez Google i podmioty należące do Google znajdują się pod linkiem: https://policies.google.com/privacy?hl=pl 

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości co do polityki prywatności i bezpieczeństwa  danych osobowych zachęcamy do kontaktu. W przypadku chęci aktualizacji lub usunięcia danych osobowych, o ile nie możesz lub nie chcesz zrobić tego samodzielnie, również należy skontaktować się wysyłając e-mail na adres: wlosoweinspiracje@gmail.com.