Merz Spezial - suplement diety na włosy, skórę i paznokcie - kurację czas zacząć!

czwartek, czerwca 30, 2016

Cześć kochane! :)

Chciałam ogłosić Wam, iż dziś rozpoczynam kurację całkowicie dla mnie nowym suplementem diety Merz Spezial Dragees. Otrzymałam do testów aż 3 opakowania, czyli kurację na całe 3 miesiące. Małą niespodzianką dołączoną do paczuszki okazało się otwierane lusterko. Dziękuję za upominek. :) Jestem mega szczęśliwa i ogromnie ciekawa działania tego preparatu. Czytałam już o nim wcześniej i wiem, że zbiera on sporo pozytywnych opinii wśród swoich użytkowników. Najbardziej liczę na przyspieszenie porostu moich włosów. Oby zadział jak najlepiej w tym kierunku. A teraz kilka słów od producenta.


Skuteczna pielęgnacja zaczyna się od środka. Aby cieszyć się lśniącymi włosami, promienną cerą i mocnymi paznokciami należy uzupełniać w diecie niedobory witamin i minerałów. Tymczasem żyjąc w ciągłym biegu, nie zawsze o tym pamiętamy. Z pomocą w wyselekcjonowaniu tych istotnych substancji przychodzą suplementy diety, które w prosty sposób pozwalają uzupełnić niedobory składników odżywiających nasz organizm. Wśród preparatów działających na skórę, włosy i paznokcie wyróżnia się suplement diety MERZ SPEZIAL DRAGEES. W kompozycji tej znajdziemy witaminy, kwas foliowy i pantotenowy, biotynę z niacyną, cynk, żelazo, aminokwasy, cysteinę i metioninę, słowem wszystko, czego potrzebuje nasz organizm, aby zacząć od wewnątrz wspomagać zdrowie i piękno.

Świeża i promienna skóra
Dla zachowania miękkiej i gładkiej skóry niezbędne jest uzupełnianie diety o biotynę, witaminę B2, niacynę oraz cynk. Połączenie tych składników w MERZ SPEZIAL DRAGEES pozwoli odżywić skórę oraz zredukuje jej suchość i szorstkość.

Gęste i lśniące włosy
Aby włosy były gęste i lśniące w codziennej diecie konieczne są cynk i biotyna. Natomiast na prawidłowy przebieg procesu tworzenia włosa mają wpływ aminokwasy: cysteina i metionina. Dzięki tym składnikom zawartym w MERZ SPEZIAL DRAGEES włosy będą nie tylko błyszczące, ale staną się również bardziej gęste, mocne i odporne na wypadanie.

Piękne i mocne paznokcie
Osłabiona i popękana płytka paznokcia odzwierciedla niedobór substancji odżywczych w organizmie. Aby ją odbudować niezbędne jest uzupełnianie diety w cynk i żelazo oraz aminokwasy zawierające siarkę. Wszystkie te składniki znajdziemy właśnie w MERZ SPEZIAL DRAGEES.

Jeśli producent rzeczywiście spełni swoje obietnice dotyczące stosowania suplementu to będę mu za to bardzo wdzięczna. O postępach mojej kuracji napiszę Wam za jakiś czas, no i oczywiście na sam koniec. Zaczynam od długości włosów 52,2cm. Życzcie mi jak najlepszych efektów.

Buziaki! :* Papa! :)


Produkt mogę przetestować dzięki uprzejmości firmy

Inne posty na podobny temat:

3 komentarze