Kringle Candle - Pineapple Sunset - soczyste, tropikalne owoce!

czwartek, lipca 27, 2017

Witam Was serdecznie :)

Dziś chciałabym opowiedzieć Wam o zapachu świeczki marki Kringle Candle, która nosi nazwę Pineapple Sunset. Ten mały daylight zamówiłam ze strony Goodies.pl gdzie można znaleźć mnóstwo aromatycznych wspaniałości. Polecam Wam odwiedzenie tego sklepu internetowego.


Świeczka marki Kringle Candle o zapachu soczystego ananasa.

Daylight Pineapple Sunset Kringle Candle kupicie m.in. w sklepie internetowym Goodies.pl, który oferuje naprawdę duży wybór wosków czy świec zapachowych. Taka mała świeczuszka, która starcza na 12 godzin palenia kosztuje tam 12zł / szt.

Świeczkę / daylight otrzymujemy w małym, przepięknym plastikowym opakowaniu przykrywanym wieczkiem. Grafika na wieczku jest bardzo ładna, przyciągająca uwagę i wiele mówiąca o danym zapachu. W tym przypadku przedstawia ona zachód słońca na tropikalnej wyspie. Według mnie jest to śliczny obrazek.


Po otwarciu wieczka do naszego nosa dociera dość intensywny, słodki zapach ananasów. To przede wszystkim czułam przed odpaleniem daylight'a. Kiedy świeczuszka się pali wydziela również mocny aromat, który wybija się na pierwszy plan w naszym mieszkaniu. Jest to woń silna i niepozwalająca przejść koło siebie niezauważona. W moim odczuciu ta świeczka to słodki, dojrzały już ananas (uwielbiam!), na pewno aromat bardzo tropikalny i w 100% owocowy. Mnie urzekł swoją soczystością i esencjonalnością prawdziwych owoców ananasa. Przepiękny!

Co myślicie o tym aromacie? Mogłybyście mieć i palić taki w swoich chałupkach? Czekam na Wasze opinie.

Pozdrowionka! :)


Inne posty na podobny temat:

5 komentarze

 1. ale bym chciała poczuć się jak w Tropikach ;) Ananas kusi ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak ananas to nie dla mnie ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam zapach ananasa, więc chętnie bym mu się przyjrzała :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że polubiłabym się z tym zapachem :)

  OdpowiedzUsuń