Yankee Candle - Cotton Candy - zapach i smak dzieciństwa! :)

piątek, grudnia 16, 2016

Hej moi mili! :)

Kto z nas nie pamięta czasów, kiedy jako dzieci zajadalismy się watą cukrową? Macie takie wspomnienia? Ja tak! :) Były to cudowne, beztroskie lata, które bardzo kojarzą mi się z zapachem i smakiem waty cukrowej właśnie. Kiedy zobaczyłam, że marka Yankee Candle ma w swojej ofercie świecę o takim właśnie aromacie, to już wiedziałam, że muszę ją mieć!


Duży słój z aromatycznej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o zapachu waty cukrowej.

Dużą świeczkę Cotton Candy kupiłam w sklepie internetowym Goodies.pl. W tej chwili zapach ten jest nieco trudnieszy do zdobycia, ale jeszcze czasami pojawia się w sklepach. Cena dużej świecy to
109zł / sztukę.

Przede wszystkim świeca prezentuje się przecudownie! Kolor wosku oraz etykietka są urocze i idealnie do siebie dopasowane. Na półce ten słój wygląda obłędnie i myślę, że będzie pasował do większości wystrojów.
Zapach wosku jest obłędny. Wyczuwam w nim dużo słodyczy, jakby palony cukier, ale gdzieś na końcu doszukać się można również nut perfumeryjnych. Generalnie aromat skomponowany jest świetnie i harmonijnie. Jak najbardziej kojarzy mi się on z wonią waty cukrowej. Bardzo lubię palić tą świecę, ponieważ wtedy wracają do mnie piękne wspomnienia z lat kiedy byłam jeszcze małą dziewczynką. Lubię wracać do tych chwil, a ta świeca mi w tym bardzo pomaga. Zapach jest nietuzinkowy i godny wypróbowania. Polecam!

Pozdrawiam Was i przesyłam buziaki! :* Papa! :)
Inne posty na podobny temat:

5 komentarze

  1. Ja chciałam zdobyć wosk i bardzo jestem smutna, że nie występuje :( Watę cukrową kocham i zawsze kupuję na imprezach :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Gdyby nie cena to na pewno bym ją kupiła:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Chciałabym poczuć jej zapach.. :)

    OdpowiedzUsuń