Yankee Candle - Apple Spice - zapach idealny na święta! :)

poniedziałek, listopada 21, 2016

Cześć! :)

Wielkimi krokami zbliżają się Święta. Nie ma co ukrywać kochani, ale już lada moment dopadnie nas wszystkich gorączka zakupów. Zanim jednak przyjdzie do nas ten wyjątkowy, świąteczny nastój warto zaaplikować go sobie troszkę samemu. Moim sposobem na to jest odpalenie świecy Yankee Candle o zapachu, który jak najbardziej ze Świętami może się kojarzyć. Zobaczcie sami o czym mowa. :)


Duży słój z aromatycznej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o zapachu pieczonego jabłka z przyprawami.

Dużą świecę Apple Spice można kupić w stacjonarnych sklepach Yankee Candle, w sklepach oferujących tego typu asortyment, bądź w sklepach internetowych. Ja mogę polecić Wam stronę Goodies.pl, na której często robię swoje zakupy. Cena dużej świecy to koszt 109zł / szt.

Świeca posiada etykietkę, na której widnieją..., no właśnie, co to takiego jest? Mi przypomiona to jakieś donuty w skarmelizowanym cukrze, ale co na świeczce o zapachu jabłka robiłyby takie właśnie pączki? Po dłuższym zastanowieniu doszłam do tego, że mogą to być pieczone jabłka w jakiejś cukrowej posypce. Bardziej by pasowało, prawda? ;)

Wosk jest w kolorze średniego brązu i razem z naklejką tworzy bardzo ładną całość. Zapach świecy "na sucho" jest bardzo intensywny i aromatyczny. Po odpaleniu, kiedy już się rozgrzeje, wypełnia całe mieszkanie otulającą, ciepłą i przepyszną wonią pieczonych jabłek. Jest to zapach bardzo mocny i nie trzeba długo czekać żeby wydał z siebie całą gamę aromatów. Są to słodkie, przyprawione jakimiś korzennymi przyprawami jabłuszka. Nic dodać, nic ująć. Tak pachnie ta świeczka. Mi kojarzy się bardzo ze Świętami, przygotowaniami potraw w kuchni, z domowym ciastem prosto z piekarnika. Coś cudnego! Polecam wszystkim wielbicielom zapachów jedzeniowych, a w szczególności tym, którzy uwielbiają jabłka.

Inne posty na podobny temat:

3 komentarze