Suplement diety Merz Spezial - połowa kuracji za mną! Podsumowanie.

sobota, sierpnia 13, 2016

Hej dziewczyny! :)

Pewnie niektóre z Was wiedzą, że jakiś czas temu rozpoczęłam kurację suplementem diety Merz Spezial Dragees. Jeśli nie pamiętacie to zachęcam do przeczytania posta, ponieważ opisuję tam szczegółowo specyfikę tych tabletek. Czas leci szybko, ponieważ okazało się, że jestem już w połowie mojej kuracji! Dziś napiszę Wam o wynikach jakie uzyskałam.


Preparat ma wspomagać nasze włosy, skórę oraz paznokcie. Zacznę może od włosów, ponieważ to na nich skupiłam całą uwagę i wszelkie nadzieje związane z tym suplementem. Otóż, tak jak pisałam Wam w pierwszym poście, zaczęłam używać tabletek przy długości 52,2cm. Na dzień dzisiejszy moje włosy mierzą 54,5cm, więc wychodzi na to, że od początku suplementacji przybyło im aż 2,3cm! Dodam, że nie stosuję już żadnych innych preparatów przyspieszających porost. Tak że musi to być zasługa tych właśnie tableteczek. :)Przejdźmy teraz do cery. Czy zauważyłam jakąś zmianę w jej wyglądzie? Muszę przyznać, że nie. Wszystko jest po staremu.

Co do paznokci to niestety nie mogę się w tej kwestii wypowiedzieć, ponieważ od jakiegoś już czasu maluję je lakierem hybrydowym. Nie sądzę więc, że w takim wypadku mogę w jakiś sposób stwierdzić poprawę ich stanu. ;)

Podsumowując, zużyłam już prawie 1,5 opakowania suplementu i będąc w połowie kuracji już mogę stwierdzić, że jestem zadowolona z działania tego preparatu. Za jakiś czas napiszę Wam o podsumowaniu całej suplementacji.

Pozdrawiam Was serdecznie! Papa! :)Produkt mogę przetestować dzięki uprzejmości firmy

Inne posty na podobny temat:

7 komentarze

 1. Mam tą kurację i muszę w końcu zacząc zażywac :) Mojej koleżance lekarka poleciła te tabletki na trądzik :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie, że udało Ci się uzyskać tak świetne efekty, jeśli chodzi o włosy. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja musiałam przerwać kurację, wysyp był nie do wytrzymania

  OdpowiedzUsuń
 4. Już nie mogę się doczekać aż skończysz całą kurację i zobaczę efekty jakie osiągniesz :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. nie używałam,ale ze swoje strony mogę polecić tabletki BIOTEBAL .Koszt miesięcznej kuracji to ok.27 zł.Tabletki są niesamowite !:) niestety nie zmierzyłam w cm,jedak gołym okiem widac niesamowity przyrost.Najlepiej stosować biotebal+jantar,efekt wow;)
  pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszej kuracji;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Na kilku blogach widziałam recenzję tego suplementu i wszystkie były pozytywne :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja byłam zadowolona z tego suplementu :) Wzmocnił moje włosy

  OdpowiedzUsuń