Yankee Candle - Garden Sweet Pea - słodki groszek w letnim ogródku :)

czwartek, lipca 21, 2016

Cześć! :)

Ostatnio stwierdziłam, że już od bardzo dawna nie pojawił się na blogu post zapachowy i postanowiłam szybciutko to zmienić. Dzisiaj więc naskrobałam dla Was kilka słów o świeczce marki Yankee Candle o nazwie Garden Sweet Pea. Zapraszam do lektury! :)


Mały słój z kwiatowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: groszek pachnący, gruszka, brzoskwinia, frezja oraz drzewo różane.

Świecę Garden Sweet Pea z dużym powodzeniem kupimy na stronie internetowej Goodies.pl. Jest to sklep, w którym często sama dokonuję zakupów świeczkowych oraz woskowych. Cena takiej małej świeczuszki to 42zł / sztukę.


Niebieski wosk tego pachnidła zamknięty jest w małym, szklanym słoiczku, typowym dla marki Yankee Candle. W przypadku małych świeczek jest to naprawdę niewielkie opakowanie, ale jakże wydajne! Świeczuszka pali się bowiem nawet do 40 godzin. To całkiem sporo, zapewniam Was. Uwielbiam opakowania tych produktów, ponieważ prześlicznie prezentują się na półkach.


Ten zapach jest wprost idealnym zapachem na lato. Jest kwiatowy, ale nie jakoś nachalnie kwiatowy. Skoro mi się podoba, a ja raczej nie przepadam za kwiatowymi aromatami, to już naprawdę musi być coś. Jest to aromat lekko słodkawy, ale i nieco wytrawny. Trudno go właściwie opisać, ponieważ jego bogata kompozycja sprawia, że jest naprawdę wyjątkowy. Jak dla mnie nie wyróżnia się tu żaden konkretny z opisanych przez producenta aromatów. Jest to po prostu spójna całość. Podczas palenia zapach jest intensywny, ale niedrażniący. Mi przypadł do gustu, dlatego poza tym małym słoiczkiem posiadam także dużą świecę tego zapachu. Jest naprawdę fajny i godny polecenia.

Pozdrawiam Was serdecznie! Papa! :)


Inne posty na podobny temat:

4 komentarze