Ogłaszam WYNIKI Urodzinowego Rozdania! :)

wtorek, grudnia 15, 2015

Witam Was dziewczyny :)

Z przyjemnością pragnę dziś ogłosić Wam wyniki Urodzinowego Rozdania! Na wstępie przepraszam Was za małe opóźnienie, ale natłok zajęć nie pozwolił mi na wcześniejsze podjęcie decyzji o tym, która z Was otrzyma zestaw kosmetyków.


Przede wszystkim dziękuję Wam za dużą frekwencję - udział w zabawie wzięły aż 33 osoby. Dziękuję Wam również za wspaniałe życzenia, które składałyście mi w komentarzach :) Niektóre mnie wzruszyły, niektóre rozbawiły, ale wszystkie były wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Spośród nich mogłam wybrać tylko jedne. Przyznam, że przyszło mi to z wielkim trudem, ponieważ każde z nich miały dla mnie wielkie znaczenie. W końcu jednak zdecydowałam, że zestaw kosmetyków zdobywa dziewczyna o nicku:


Gratuluję Ci serdecznie kochana i dziękuję za życzonka :) Zaraz wysyłam do Ciebie maila z informacją o tym, że to właśnie Tobie poszczęściło się w rozdaniu.

Pozostałym uczestniczkom pragnę jeszcze raz bardzo podziękować za udział. Zapraszam Was do kolejnych zabaw, które już niedługo pojawią się na moim blogu :)

Pozdrawiam Was serdecznie!


Inne posty na podobny temat:

18 komentarze