Cążki do manicure Alexander Style - komfort i profesjonalizm?

poniedziałek, marca 09, 2015

Hej kochane :)

Postanowiłam sobie jakiś czas temu, że nie będę wycinać skórek wokół swoich paznokci. Jakiś czas trwałam w swoim postanowieniu, ale kiedy otrzymałam do wypróbowania cążki do manicure Alexander Style nie mogłam oprzeć się pokusie. Skóry zostały znów wycięte ;) Chcecie wiedzieć jak sprawdziły się owe cążki?


Cążki do manicure, skórek wykonane ze stali nierdzewnej najwyższej jakości. Widoczny nowoczesny styl i kreatywność. Cążki posiadają skośne ostrze, pojedyncze. Wykończenie w chromie i macie. Profesjonalizm i najwyższa jakość narzędzi oparta jest na nowoczesnej niemieckiej technologii  i linii produkcyjnej oraz najlepszej jakościowo stali japońskiej, dzięki czemu narzędzie zapewnia długie  profesjonalne użytkowanie bez  konieczności szybkiej regeneracji ostrza. Stal użyta do wykonania narzędzi posiada niezbędne certyfikaty dla narzędzi chirurgiczno- stomatologicznych.

Specyfikacja:
- wykończenie w chromie i macie.
- ostrze tnące skośne - 5mm.
- długość cążek - 105mm.
- szerokość cążek - 60mm.
- pojedyncza sprężyna.
- stal japońska nierdzewna 420.
- twardość do 48 HRC.
- certyfikat  CE , ISO.
Cążki zakupić można na stronie internetowej Alexander Style. Pod podanym linkiem (KLIK) znajdziecie różne rodzaje cążków do manicure. Do wyboru, do koloru :) Cena takiego akcesorium to 39zł / szt.
Cążki do manicure umieszczone są w przezroczystym opakowaniu, w środku którego oprócz nich umieszczony jest kartonik z informacjami o produkcie. Całość prezentuje się bardzo ładnie.
Po dostaniu się do środka opakowania (w tym celu trzeba je przeciąć nożyczkami) i wydobyciu cążków okazuje się, że ich ostrza zabezpieczone są miękką, gumową nasadką. I bardzo dobrze, ponieważ zapobiega to ewentualnemu przypadkowemu skaleczeniu się podczas rozbrajania opakowania.
Już po pierwszym wzięciu cążków do ręki wiemy, że jest to produkt komfortowy i profesjonalny. Naprawdę idealnie się go trzyma i świetnie się nim operuje. Mechanizm chodzi gładziutko, czuć to pod palcami i jest to naprawdę przyjemne.
Wygląd cążków jest elegancki i sprawia wrażenie ekskluzywnego. Matowa stal, ładny design oraz bardzo estetyczne napisy na cążkach sprawiają, że jeszcze przyjemniej się ich używa.
Same ostrza są naprawdę bardzo, bardzo ostre. Trzeba uważać, aby podczas wycinania skórek nie zaciąć się.
Pracuje się z tym produktem wręcz idealnie, jest megakomfortowy w użyciu, wycina skóry bardzo precyzyjnie. W dodatku ma świetny wygląd oraz jest wykonany z bardzo dobrych jakościowo materiałów, a także, według producenta, ma służyć nam przez długi czas. Czego chcieć więcej?

A czy Wy używacie tego typu akcesoriów? Dzielcie się ze mną swoimi metodami na piękny i zadbany manicure swoich pazurków :)
Produkt miałam okazję przetestować dzięki uprzejmości firmy

Nie wpłynęło to jednak na moją opinię o nim.

Inne posty na podobny temat:

7 komentarze

 1. Ja kiedyś używałam cążek, ale teraz z nich zrezygnowałam, zaczęłam olejować skórki i jakoś udało mi się doporowadzić je do ładu :D Odpycham je tylko, a cążki wkraczają do akcji wtedy, kiedy jestem w domu bo nie dorobiłam się jeszcze swoich :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja nie wycinam skorek, bo odklad smaruje na noc paznokcie olejkiem nie mam zadnych zadziorkow :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wyglądają ciekawie,ale ja nie używam cążków do skórek. Kiedyś próbowałam i więcej szkody niż pożytku z tego było - ot nie umiem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. cążki w domu mam, ale awaryjnie, moje skórki lepiej wyglądaj odsuwane, nawilżane, kremowane i pielęgnowane niż wycicnane:)

  OdpowiedzUsuń
 5. ja cążki rzadko kiedy używam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Używam tylko już w naprawdę awaryjnych sytuacjach :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie używam cążków. ;] Zazwyczaj po prostu odpycham skórki pilnikiem.

  OdpowiedzUsuń