OGŁASZAM WYNIKI rozdania z Bioxsine!

sobota, lutego 07, 2015

Cześć :)

Dziś mam dla jednej z Was miłą wiadomość, ponieważ po podsumowaniu wszystkich Waszych głosów w rozdaniu z firmą Bioxsine wybrałam szczęśliwą zdobywczynię zestawu przeciw wypadaniu włosów :)
Na pewno jesteście bardzo ciekawe kto zdobywa zestaw składający się z szamponu oraz kuracji w ampułkach, ale muszę niestety jeszcze chwilkę potrzymać Was w niepewności. Chciałabym bowiem napisać kilka słów o statystykach rozdania. Zapraszam do lektury :)

Otóż udział w zabawie wzięło tym razem 47 osób. Niestety z przykrością muszę stwierdzić, że wśród wszystkich tych zgłoszeń było aż 11 niepoprawnych i niespełniających wymagań rozdania :( Wybierałam więc tylko spośród 36 dziewczyn. Dziękuję Wam wszystkim za wzięcie udziału w zabawie :*

A tymczasem pragnę Wam oznajmić, iż posiadaczką zestawu Bioxsine przeciw wypadaniu włosów okazała się dziewczyna o nicku:

Gratuluję Ci serdecznie :) Mam nadzieję, że zestaw będzie Ci dobrze służył i że będziesz z niego zadowolona. Już wysyłam do Ciebie maila z informacją, że to właśnie Ty otrzymujesz zestaw.

Tym z Was, którym nie poszczęściło się tym razem radzę się nie martwić, ponieważ wkrótce z całą pewnością znajdziecie na moim blogu kolejne rozdanie. Zapewniam Was, że już nad nim myślę :)

Ściskam Was mocno :)


Inne posty na podobny temat:

20 komentarze