BLOG ROKU 2014 - biorę udział i zachęcam do głosowania :)

piątek, lutego 06, 2015

Witajcie moi drodzy :)

Chciałam Wam dziś powiedzieć, iż zgłosiłam swojego bloga do konkursu Blog Roku 2014. Chyba większość blogerów wie, co to za konkurs i nie trzeba go im przedstawiać. Jeżeli jednak ktoś z Was nie spotkał się jeszcze z tą nazwą to więcej o tej zabawie może poczytać TUTAJ. Jest to naprawdę fajne przedsięwzięcie, ponieważ wspomaga ono Fundację Dzieci Niczyje. Głosując więc na swoje ulubione blogi i blogerów poprzez wysyłanie SMS-ów pomagacie nie tylko im, ale również dzieciom, które doświadczają przemocy. Wszystkie bowiem środki zebrane podczas etapu głosowania przelewane są na konto w/w Fundacji.  Myślę, że warto więc głosować.


Mój blog startuje w konkursie Blog Roku 2014 w kategorii Moda i Uroda. Z tego miejsca chciałabym bardzo prosić Was o oddawanie na niego swoich głosów, jeżeli oczywiście uważacie, że na nie zasługuje. Jeżeli podoba Wam się prowadzona przeze mnie strona, lubicie ją odwiedzać, uważacie, że to co dla Was piszę jest ciekawe i godne uwagi to wyślijcie na mojego bloga swój, bardzo cenny dla mnie, głos. Pokażecie wtedy, że doceniacie to co robię i moją pracę jaką wkładam w to, aby mój blog był estetyczny i zawsze dla Was interesujący. Wiedzcie, że bardzo przykładam się do prowadzenia tej strony i jestem w pełni zaangażowana w to co robię. Kiedy zaczynałam swoją przygodę z blogowaniem nie spodziewałam się, że to zajęcie tak mnie pochłonie i że stanie się dla mnie czymś tak ważnym, moją pasją.
Blog Roku 2014
Przy tej okazji chciałam Wam, moim Czytelnikom, bardzo podziękować za to, że jesteście ze mną cały ten czas, dziękuję Wam za Wasze odwiedziny, dziękuję za wszystkie komentarze, które pozostawiliście pod moimi postami, dziękuję za to, że jesteście, ponieważ bez Was nie byłoby tego bloga. Dziękuję i liczę na Waszą pomoc i poparcie.

Buziaczki :*

Inne posty na podobny temat:

8 komentarze