WYNIKI konkursu Seboradin FitoCell. Do kogo uśmiechnęło się szczęście? :)

piątek, października 31, 2014

Cześć kochane :)

Tak jak obiecałam, na wyniki konkursu, w którym były do wygrania 3 zestawy kosmetyków marki Seboradin z nowej serii FitoCell, nie każę Wam długo czekać. Zwycięzcy są już wytypowani! Z całą pewnością już nie możecie się doczekać, aby dowiedzieć się, do kogo tym razem uśmiechnęło się szczęście, dlatego nie będę za bardzo przedłużać momentu ogłoszenia wyników. No może jeszcze troszeczkę potrzymam Was jednak w niepewności, bo nie byłabym sobą, gdybym nie napisała paru zdań o statystykach konkursu ;)


Otóż do zabawy zgłosiło się 19 osób. Wszystkie zgłoszenia okazały się na szczęście prawidłowe. Wasze odpowiedzi były pomysłowe, czasami naprawdę wyczerpujące, a niekiedy po prostu konkretne i rzeczowe. Wszystkie bardzo mi się podobały. Na szczęście to nie ja musiałam wybierać spośród Waszych zgłoszeń, w przeciwnym razie miałabym nie lada problem, bo moim zdaniem, każda z Waszych odpowiedzi była godna nagrody. Były niestety tylko 3 zestawy kosmetyków do zgarnięcia. Nie owijając dalej w bawełnę uroczyście ogłaszam, że komplety kosmetyków Seboradin wędrują do następujących osób:

Bardzo Wam gratuluję dziewczyny i cieszę się, że będziecie mogły wypróbować nową linię marki Seboradin FitoCell :). Oby kosmetyki jak najlepiej się Wam przysłużyły i pomogły spełnić Wasze włosowe plany :) Do każdej z laureatek konkursu wyślę maila z wiadomością o wygranej. 

A tymczasem mogę Wam zdradzić, że już planuję dla Was kolejne rozdanie związane z ważnym dla mnie blogowym wydarzeniem :) Postaram się, aby nagroda była atrakcyjna. Śledźcie więc bloga bo już niedługo będziecie miały okazję zgarnąć fajny zestawik :)

Pozdrawiam Was i mocno ściskam :)

Inne posty na podobny temat:

10 komentarze