Apple Chutney od Kringle Candle czyli wosk o zapachu przepysznego pieczonego jabłka :)

wtorek, sierpnia 23, 2016

Witajcie moi drodzy! :)

W dzisiejszym poście będzie mowa o przecudnym zapachowym wosku marki Kringle Candle, który nabyłam w internetowym sklepie Goodies.plApple Chutney - ta nazwa mówi sama za siebie! Jabłuszko zapieczone w piekarniku. Po prostu mniam! :P Serdecznie zapraszam na recenzję.


Wosk marki Kringle Candle o zapachu pieczonego jabłka udekorowanego goździkami, cukrem trzcinowym oraz cynamonem.

Wosk Apple Chutney Kringle Candle zakupimy m.in. na stronie internetowej Goodies.pl. Cena jednej sztuki takiego wosku zapachowego to 12zł.


Nasz aromatyczny wosk zapakowany jest w plastikowy, mały pojemniczek zakrywany od góry przykrywką. Na przykrywce jak zwykle znajduje się grafika, która już samym swoim wyglądem ma przywoływać do naszej wyobraźni to co za chwilę poczujemy. Zawsze się to sprawdza! :) Pojemniczek podzielony jest na 4 części aby łatwiej było nam wydobywać z niego wosk. Tym samym mamy już odmierzone równiutkie 4 porcje na 4 palenia. Sprytne i przydatne rozwiązanie.


Wosk jest całkiem biały, jak to zawsze bywa w przypadku produktów marki Kringle Candle. Już na sucho wydziela się z niego bardzo, ale to bardzo intensywny zapach. Podczas palenia jest on również mocny i w mig wypełnia całe nasze mieszkanie prześlicznym zapaszkiem. A jest to nic innego jak ciepłe, świeżo upieczone jabłko z dodatkami takimi jak cynamon i goździki. Powiedziałabym, że chyba te goździki wysuwają się tu na pierwszy plan jeśli o przyprawy chodzi. Jest to zapach mocny, czuć jabłko i korzenne przyprawy, ale wyczuwalna jest też nutka słodkości. I to jest z całą pewnością cukier trzcinowy, o którym wspomina producent w opisie zapachu. Generalnie połączenie tych wszystkich składników dało świetny i bardzo naturalny aromat, który z chęcią odpalam w swoim mieszkaniu kiedy na dworze robi się już nieco chłodniej. Polecam wszystkim zwolennikom jedzeniowych aromatów.

Pozdrawiam Was cieplutko! :)


Inne posty na podobny temat:

3 komentarze