Buttered Rum Toddy od Kringle Candle - słodki rum na zdrowie! :)

wtorek, sierpnia 30, 2016

Cześć kochani! :)

Chciałabym dziś podzielić się w Wami moją opinią na temat wosku zapachowego o nazwie Buttered Rum Toddy marki Kringle Candle. Jest to wosk, który nabyłam już jakiś czas temu w sklepie internetowym Goodies.pl gdzie zwykle robię moje zapachowe zakupy. Jeśli chcecie wiedzieć jak pachnie ten właśnie wosk to zapraszam do dalszej lektury tego posta. :)


Wosk marki Kringle Candle o zapachu słodkiego rumu.

Wosk Buttered Rum Toddy możemy z dużym powodzeniem kupić w wielu sklepach internetowych, które oferują tego typu asortyment. Ja polecam Wam sklep Goodies.pl, w którym znajdziecie duży wybór zapachów. Cena wosku to 12zł / szt.

Nasz wosk umieszczony jest w małym, plastikowym, przezroczystym pudełeczku, które przykrywane jest wieczkiem, na którym widnieje zdjęcie odzwierciedlające zapach, czyli rum w kuflu. Pudełeczko przedzielone jest na 4 części aby łatwiej było nam wydobywać równe części wosku do palenia. Jest to, moim zdaniem, bardzo praktyczny pomysł.


Po otwarciu pojemniczka do naszego nosa dociera przepyszny zapach! Mnie urzekł od pierwszego niuchnięcia! Jest to aromat jedzeniowy, to mogę stwierdzić na pewno. Czy czuję w nim rum? Jest jakaś nutka alkoholu, ale dla mnie pierwszym planem są jakieś przepyszne ciasteczka. Nie wiem czy mam prawo je w tym wosku czuć, pewnie nie, ale czuję upieczone, słodkie i nieco jakby waniliowe ciacha do schrupania. Po odpaleniu aromat jest dość intensywny i również przypomina mi ciasteczka z domieszką alkoholu. Jeśli ktoś z Was miał u siebie ten wosk lub chociaż gdzieś miał okazję go powąchać to proszę, piszcie mi czy Wy również czujecie w nim ciacha. Chętnie dowiem się jakie Wy macie odczucia względem tego zapaszku. Dla mnie jest on boski i z całą pewnością chciałabym mieć dużą świecę o tym aromacie. Polecam!

A tymczasem żegnam się z Wami. Papa! :)


Inne posty na podobny temat:

2 komentarze

  1. Opis zapachu brzmi zachęcająco :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Oj coraz bardziej mam chęć kupić kominek ;) To chyba jednak super sprawa ;)

    OdpowiedzUsuń