Wyniki rozdania "Zniszcz ten dziennik" - and the winner is...

czwartek, maja 14, 2015

Hej :)

Z ogromną przyjemnością ogłaszam Wam dziś wyniki rozdania, w którym do zdobycia była pozycja "Zniszcz ten dziennik". Jak zwykle pomęczę Was na początek troszeczkę statystykami. Wiem, że pewnie nie możecie się już doczekać wyników więc będę się streszczać :P
W rozdaniu wzięło udział 32 osoby. Każde zgłoszenie było poprawne, z czego bardzo się cieszę :) Nie lubię bowiem sytuacji, w których muszę eliminować osoby ze względu na jakieś błędy w wypełnionych w komentarzach zgłoszeniach. Tym razem mogłam więc wybierać ze wszystkich nadesłanych odpowiedzi. Dziękuję Wam za dużą frekwencję :) A teraz przechodzę już do sedna i ogłaszam, że dziennik otrzymuje dziewczyna o nicku:


Serdecznie Ci gratuluję kochana :) Już wysyłam do Ciebie maila z radosną nowiną i czekam na maila zwrotnego z Twoimi danymi do wysyłki.

Wszystkim pozostałym dziewczynom dziękuję bardzo za udział w rozdaniu. Może kolejnym razem poszczęści się którejś z Was. Nie poddawajcie się i zaglądajcie na mojego bloga, ponieważ co jakiś czas pojawiają się nowe zabawy, w których można otrzymać fajne rzeczy.

Zapraszam Was wszystkich do zgłaszania się do rozdania, które trwa jeszcze do dnia 14.05.15 do godziny 23:59. Możecie zdobyć zestaw przeciw wypadaniu włosów Bioxsine! Warto więc powalczyć :) Swoje zgłoszenia zostawiać możecie pod tym postem (KLIK).

Trzymajcie się cieplutko :)

Inne posty na podobny temat:

14 komentarze