WYNIKI rozdania z marką Kallos!

niedziela, października 05, 2014

Cześć :)

Dziś wreszcie mam dla Was wyniki ostatniego rozdania, które organizowałam na blogu, a mianowicie rozdania z maskami marki Kallos. Troszkę czasu zajęło mi zliczanie Waszych głosów, ale mam nadzieję, że nie macie mi za złe tego małego spóźnienia w ogłoszeniu wyników. Poniżej przedstawiam Wam krótką statystykę rozdania.




W sumie w rozdaniu wzięły udział aż 73 osoby. Dziękuję Wam za taką frekwencję :) Niestety ze wszystkich zgłoszeń 5 było nieprawidłowych, tak że wybierałam zwycięzcę spośród 68 uczestników.

W rozdaniu wzięły udział tylko 2 moje top gadułki, które zgodnie z obietnicą dostały +1 szansę więcej podczas losowania. Traf chciał, że właśnie jedna z tych dwóch top gadułek wygrała w moim rozdaniu! A jest nią:


Gratuluję Ci kochana! :) Zaraz wysyłam do Ciebie maila z wiadomością o wygranej i czekam na Twój adres do wysyłki kosmetyków. Mam nadzieję, że będziesz zadowolona ze wszystkich masek do włosów.

Pozostałych, którym nie udało się wygrać zapraszam do śledzenia mojego bloga, ponieważ już wkrótce pojawi się na nim kolejne rozdanie, na które już serdecznie zapraszam :)

Pozdrowionka :) Papa!

Inne posty na podobny temat:

28 komentarze

  1. Ależ się cieszę ! :) DZiękuję :*

    OdpowiedzUsuń